Powiększenie Penisa: W jaki sposób zmienia wielkości prącia?

Powiększenie Penisa : Cykl życia penisa

Eksperci wyjaśniają, w jaki sposób zmienia wielkości prącia, wygląd i funkcji seksualnych z wiekiem- powiększenie penisa.

powiększenie penisa - sexy model

Nie jest tajemnicą, że funkcje seksualne mężczyzny spada wraz z wiekiem. Gdy jego poziom testosteronu spada, potrzeba więcej, aby go obudzić. Po wzbudził on trwa dłużej, aby dostać erekcji i osiągnięcia orgazmu, a po orgazmie, aby stać się ponownie pobudzony. Wiek przynosi zaznaczone spadki objętości nasienia i jakości plemników. Zaburzenia erekcji (ED) lub impotencja, jest wyraźnie powiązana miarę upływu lat; Badania wykazują, że w wieku od 50 do 70, procent mężczyzn silnie spada z 70% do około 40%.

Mężczyźni również wystąpić stopniowe pogarszanie się czynności moczowego. Strumień moczu mężczyzny słabnie z upływem czasu na skutek osłabionych mięśni pęcherza, aw wielu przypadkach, przerost prostaty.

A to jeszcze nie wszystko. Najnowsze badania potwierdzają to, co ludzie od dawna podejrzewali, aw niektórych przypadkach, obawiano. Sam penisa ulega istotnym zmianom jak człowiek przenosi się z jego seksualne prime – około 40 roku życia dla większości facetów – w średnim wieku i na podeszły wiek. Zmiany obejmują:

Wygląd

Istnieją dwie główne zmiany. Główka penisa (żołędzi) stopniowo traci swój purpurowy kolor, wynik zmniejszonego przepływu krwi. I jest powolna utrata włosów łonowych. “Ponieważ testosteron ubywa, penis stopniowo powraca do niedojrzałych płciowo, najczęściej bezwłosy, stanu”, mówi Irwin Goldstein, MD, dyrektor medycyny seksualnej w Alvarado Hospital w San Diego i redaktor naczelny The Journal of Sexual Medicine.

Rozmiar penisa

Przyrost masy ciała jest często jak mężczyźni dorastają. Jako tłuszcz gromadzi się na dolnej części brzucha, pozornej wielkości zmian penisa. Ira Sharlip, MD, profesor urologii klinicznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco, mówi: “Duża prepubic pad tłuszczu sprawia, że wał prącia wyglądają krótszy.”

“W niektórych przypadkach, tłuszcz brzuszny wszystkich, ale grzebie penisa”, mówi Ronald Tamler, MD, PhD, współ-dyrektor męska Programu Zdrowia w Mount Sinai Hospital w Nowym Jorku. “Jednym ze sposobów I motywować moich pacjentów z nadwagą jest, mówiąc im, że mogą pojawić się zdobyć maksymalnie cala wielkości po prostu utraty wagi.”

Oprócz tego pozornego skurczu (co jest odwracalne) penis zwykle poddawane rzeczywistego (nieodwracalne) zmniejszenie rozmiarów. Redukcja – zarówno w długości i grubości – zazwyczaj nie jest dramatyczna, ale mogą być zauważalne. “Jeśli człowiek jest wyprostowany penis jest 7 cali długości, gdy znajduje się on w jego 40s, może to być 6 lub 6 i pół cala, kiedy osiągnie swoje 70. lub 80.,” Goldstein mówi.