Opteck: Wskazówki dla sukcesu Opcja brokerów

Wskazówki dla sukcesu Opteck brokerów

Opteck – Większość inwestorów, którzy szukają “wskazówek” dla sukcesu handlowego wariant ma złą perspektywę. Starają sztuczek, specjalne strategie lub “can not-miss” sztuczek. Nie ma takich rzeczy.  brokerów są najlepsze instrumenty inwestycyjne wokół. Pozwalają one inwestorów do podjęcia długie, krótkie, lub neutralne pozycje. Opteck – Pozwalają one na zarządzanie ryzykiem o wiele lepiej niż jakakolwiek inna metoda inwestowania. Używaj ich mądrze i będą traktować cię dobrze.

Opcja brokerów Sukces Porady

Oto dziewięć prostych porad dla nowych Opteck handlowców do naśladowania, jeśli chcą odnieść sukces.

1.brokerów są najlepiej wykorzystywane jako narzędzia ograniczające ryzyko inwestycyjne, a nie instrumentów hazardu. (Przeczytaj mój artykuł, to dlaczego opcje handlowe?)

Opteck są najlepiej

2. Użyj opcji Greków do pomiaru ryzyka.

3. Zarządzanie ryzykiem ostrożnie. Nie posiadają żadnego stanowiska, niż może – w najgorszym wypadku – kosztować więcej niż jesteś skłonny do stracenia.

4. Należy uważać na liczbę kontraktów opcyjnych handlować. Łatwo jest over-handlu z niedrogich kontraktów opcyjnych – zwłaszcza w przypadku sprzedaży.

5. Nie wolno zbankrutować. Nigdy nie pozwalaj nieoczekiwane zdarzenia wymazać konta.

opteck kontraktów opcyjnych

6. Nie należy oczekiwać cudów. Nie kupuj opcje, które są daleko od pieniędzy tylko dlatego, że są “tanie”. Szanse na sukces są bardzo małe. Nie zero, tylko bardzo małe.

7. Sprzedaży nagie opcji jest mniej ryzykowne niż zakup akcji. Ale, podobnie jak posiadanie akcji, istnieje znaczne ryzyko minusem. Wyjątek: To rozsądne sprzedać naked put – ale tylko wtedy, gdy chcesz kupić akcje, jeżeli został przyznany zawiadomienie ćwiczeń.

8. straty limitu. Najbardziej skutecznym sposobem, aby osiągnąć to, aby kupić jedną opcję dla każdej opcji można sprzedać. Oznacza to, że sprzedaje spready, zamiast nagich opcji.

9. Nadzieja nie jest strategią. Gdy pozycja idzie źle, należy rozważyć zmniejszenie ryzyka. Nic nie robić i mieć nadzieję na dobry wynik nie jest niczym więcej niż hazardu.

opteck strategią

Metody płatności

Klienci Opteck ‘są dostarczane z różnych metod płatności: / karty kredytowej lub debetowej, przelew bankowy i systemów e-płatności, takich jak Skrill, Neteller, WebMoney, Yandex, Qiwi, AstroPay, MonetaRu, sporopay, Sofort, PlusPay, HalCash i inni ,

Należy pamiętać, że minimalna kwota wypłaty wynosi 50 $ ($ 100 dla przelewów) i wycofania trwać od 3-5 dni roboczych.

Wniosek

Opteck jest licencjonowanym opcje binarne brokera, który oferuje różnorodne aktywa na jego platformie w domu na rozsądnych warunkach. Jednak okazuje się, że te same zaawansowane funkcje brakuje i nie ma dodatkowych opłat. Reasumując powyższe, tutaj są zalety i wady w odniesieniu do tego brokera:

Źródła i cytaty:

  1. http://binarne.com/Temat-Opteck-opinie
  2. http://www.wykop.pl/tag/opteck/
  3. http://zarabiam.com/Temat-Opteck-usuniecie-konta-127831